
***
Żyję chwilą
-Twym uśmiechem
Żyję słońcem
- Twym spojrzeniem,
I powietrzem
-Twym oddechem...
To mój życiodajny tercet!
A do szczęścia dodaj serce
i radości odrobinkę...
A mieszając to przez chwilkę,
stworzysz unikalne danie
Wszystkim ludziom serwowane.
Ono, w dobrym otoczeniu,
W słońcu, na powietrzu, w cieniu
Podane na dwa nakrycia
da smakoszom ich sens życia.
-Da im siebie.
Odnalezionych w trzech smakach na niebie.
Każdemu sercu potrzebne są tak piękne uczuciowe przepisy. Serca czekają na kolejne... Dzięki:)
OdpowiedzUsuńBardzo mi miło :) Będą i kolejne :)
Usuń