niedziela, 27 października 2013

Przepis na szczęście

Co prawda ma mało wspólnego z gotowaniem, ale potrafi wskazać drogę do uśmiechu i słońca, nawet w tych najciemniejszych chwilach :) Liczę na opinię :) <3

***
Żyję chwilą
          -Twym uśmiechem
Żyję słońcem
          - Twym spojrzeniem,
I powietrzem
          -Twym oddechem...
To mój życiodajny tercet!
    A do szczęścia dodaj serce
i radości odrobinkę...
A mieszając to przez chwilkę,
stworzysz unikalne danie
Wszystkim ludziom serwowane.
Ono, w dobrym otoczeniu,
W słońcu, na powietrzu, w cieniu
Podane na dwa nakrycia
da smakoszom ich sens życia.
                     -Da im siebie.
  Odnalezionych w trzech smakach na niebie.

2 komentarze:

  1. Każdemu sercu potrzebne są tak piękne uczuciowe przepisy. Serca czekają na kolejne... Dzięki:)

    OdpowiedzUsuń